Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość procesów magazynowych
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (WJO II)
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6.00-14.00, 14.00- 22.00)
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie z branży sanitarno- grzewczej (ponad 30 lat doświadczenia na rynku)
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5500 zł brutto + system premiowy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • opiekę medyczną i kartę sportową
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Sokołów

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy