Pracownik Gospodarczy z UDT- Poznań

Probet Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat.

Świadczymy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisku: operator wózka widłowego w Gądkach z darmowym transportem z Poznania

Obowiązki:

  • Obsługa prac magazynowych na wózku widłowym
  • Załadunek i opróżnianie koszy z makulaturą
  • Drobne prace gospodarcze

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
  • Dofinansowanie do leków oraz na dojazdy do pracy (własnym samochodem)
  • Wyposażenie w odzież roboczą
  • Darmowy transport z okolicy i Poznania

Wymagania:

  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej 6-14, 14-22, 22-6
  • Orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy do kontaktu 571  305  595

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.