Opis stanowiska pracy

Firma DietoCentrum zatrudni osobę na stanowisko asystentki dietetyka.

Kandydatka będzie miała możliwość przejścia etapu wdrożeniowo- szkoleniowego, który umożliwi przygotowanie do pracy na stanowisku asystentki dietetyka.

Oferujemy pracę nakierowaną na rozwój i promocję firmy DietoCentrum.

Wymagania

Od kandydatek oczekujemy wykształcenia kierunkowego oraz dyspozycyjności.
Mile widziane doświadczenie w branży dietetycznej lub pokrewnej.

Poszukujemy osób dla których dietetyka to pasja i takich, które są otwarte na nowe wyzwania, oraz doskonalenie zawodowe.

Kandydatka musi cechować się dużą kreatywnością i otwartością w pracy z ludzmi.

Prezentacja firmy

DietoCentrum zlokalizowane jest w Katowicach.<br/>Oferujemy szeroką i ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2012
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia