Opis stanowiska pracy

Wydawca czasopisma i portalu dla seniorów - Gazeta Senior (dawniej Czerwony Portfelik Senior) oferuje pracę w Zespole Sprzedaży na stanowisku Manager ds. Sprzedaży / Doradca Klienta.

Praca stacjonarna w siedzibie wydawnictwa w centrum Wrocławia na ul. Świdnickiej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna jest za pozyskiwanie i obsługę firm, zainteresowanych zamieszczeniem reklamy, w tym artykułów sponsorowanych, w jednym z czterech wydań regionalnych dwumiesięcznika Gazeta Senior (dawniej Czerwony Portfelik Senior) - wydanie Wrocław, Poznań, Kraków i Łódź bądź na portalu. Czasopismo wydawane od niemal 4 lat adresowane jest do Seniorów i dystrybuowane m.in. do Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Klubów Seniora, Bibliotek, Sklepów Społem, Instytucji i Organizacji Pozarządowych działających na rzecz Seniorów. Przedsiębiorstwa reklamujące się na jego łamach oferują produkty i usługi dla tego segmentu (np. branża turystyczna, medyczna, farmaceutyczna, zielarska, kosmetyczna, i inne).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- min. 6 miesięcznego doświadczenia w sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi firm,

- nastawienia na realizację planów sprzedażowych i gotowości do pracy w systemie wynagradzania za efekt pracy (przeważająca część wynagrodzenia to prowizje od zrealizowanej sprzedaży),

- komunikatywności i łatwości nawiązywania oraz utrzymywania relacji z klientem biznesowym (sektor MŚP)

- dobrej organizacji pracy własnej, pozwalającej na osiąganie założonych celów

- samodzielności i kreatywności

- dyspozycyjność (8h dziennie, pn - pt)

Oferujemy:

- system wynagradzania oparty na jasnych zasadach: podstawa + prowizje od zrealizowanej sprzedaży

- umowę o pracę po okresie próbnym wynoszącym 6 miesięcy

- wsparcie w postaci kompleksowego szkolenia i wdrożenia na ww. stanowisku

- zdobywanie doświadczenia w perspektywicznej branży Silver Economy

- samodzielne biurko, telefon, komputer

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

Plik CV prosimy nazwać imieniem i nazwiskiem kandydata.

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę. Dziękujemy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Silver Store Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań marketin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi