Młodszy Inżynier Kontroli Jakości – branża metalowa / automotive

REED Engineering

łódzkie, łódzkie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Obowiązki:

  • Nadzór nad etapami procesu produkcyjnego – produkcja elementów żeliwnych, podzespołów napędowych dla branży motoryzacyjnej (przekładnie, mosty, wały napędowe);
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej;
  • kontrola wizualna produktu, zgodności materiałów do produkcji i wyrobów gotowych oraz pod kątem wyrobów niezgodnych;
  • raportowanie do Kierownika Jakości i współpraca z zespołem produkcyjnym.

Miejsce pracy: łódzkie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – inżynier lub magister inżynier;
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą jakości;
  • mile widziane doświadczenie w branzy metalowej;
  • znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • minimum średniozaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • obsługa komputera.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w branży zaawansowanych technologii
  • możliwość awansu, rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pozytywną atmosferę pracy zespołowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.