Pracownika Działu Obsługi Klienta

ATET Euro-Tłumacze s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro tłumaczeń ATET EURO-TŁUMACZE S.C. poszukuje pracownika do Działu Obsługi Klienta.

Wymagania:

- dwuletnie doświadczenie w pracy z klientem, w tym umiejętność: prowadzenia korespondencji e-mailowej oraz rozmów telefonicznych, budowania długotrwałych relacji,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego, przynajmniej w mowie,

- dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Wymagania te zostaną zweryfikowane na pierwszym etapie rekrutacji przy pomocy prostego testu komputerowego do wykonania w domu.

Podstawowe obowiązki:

- obsługa klientów zgłaszających się telefonicznie, mailowo oraz osobiście,

- wykonywanie prac administracyjno-biurowych,

- budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy,

- bieżące monitorowanie realizacji zleceń,

- współpraca z działem tłumaczeń.

Godziny pracy: 10-18, centrum Warszawy, ulica Świętokrzyska 20.

Oferowane wynagrodzenie na okres próbny (2-3 miesiące) - 2100 zł netto miesięcznie. Po okresie próbnym wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2300 zł netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Firma ATET Euro – Tłumacze <br/> <br/>Znamy języki obce z 4 stron świata... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta