programista java lub .NET lub C++ - możliwość pracy zdalnie

JJ Soft

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na Śląsku realizującą projekty dla firm polskich i zagranicznych.
Oferujemy możliwość pracy zdalnej oraz w biurach w Katowicach lub Gliwicach.
Elastyczne godziny pracy, na: 50% 75% 100% etatu.

Aplikując proszę podać swoje preferowane wynagrodzenie netto miesięcznie, oraz rodzaj preferowanej umowy.
Proszę określić kategorię doświadczenia
- doświadczony senior 6+
- programista z doświadczeniem 2-5
- junior -2
- ambitna osoba bez dośw. z dużą chęcią do nauki
- bez chęci - nie jesteśmy zainteresowani.

Dla osób bez doświadczenie oferujemy możliwość doszkolenia.

Wymagania

Poszukujemy osób do różnych projektów z bardzo dobrą znajomością jednego z poniższych języków:
- JAVA
- .NET, C#
- C++
- PHP
- iOs
- Android
- WindowsPhone
- tester

Prezentacja firmy

JJ Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą, od 2007roku świadczącą u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2013
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy