Opis stanowiska pracy

Na stanowisku Programista .NET będziesz brał udział w tworzeniu oprogramowania dla administracji publicznej i sektora bankowo-finansowego głównie w technologii ASP.NET MVC 3/4. W całej firmie wykorzystujemy .NET Framework 4.0/4.5 i VS 2012, SVN, DevExpress, Aspose itd. Aplikacje piszemy pod testy jedn. Pracujemy na wydajnych komputerach procesor 4 rdzeniowy, 2 monitory.

Wymagania

  • Pasja i umiejętność kreatywnego myślenia wykraczającego poza wymagania pracodawcy,
  • Ukończone wyższe studia na kierunku informatycznym - nie aplikuj, jeżeli jeszcze studiujesz,
  • Znajomość języka C#,
  • Znajomość środowiska Visual Studio 2012,
  • Co najmniej rok doświadczenia w programowaniu C# i Vislual Studio (z pominięciem projektów akademickich),
  • Mile widziana znajomość języka JAVA.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zweryfikujemy Twoje umiejętności za pomocą pytań i krótkich praktycznych testów programistycznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • Udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych,
  • Szkolenia w postaci stałego dostępu kursów Pluralsight,
  • Pracę przy użyciu najnowszych narzędzi  .Net 4 Visual Studio 2012,
  • Praca na wydajnych komputerach procesor 4 rdzeniowy, 2 monitory,
  • Przyjazną atmosferę.

Prezentacja firmy

Firma ABC PRO Sp. z o.o. działa na polskim rynku informatycznym od 2009 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy