Opis stanowiska pracy

Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb poszukuje zdolnego i kreatywnego Programisty PHP.

Do obowiązków zatrudnionego pracownika należeć będzie:

• projektowanie nowych aplikacji webowych i ich programowanie

• konfigurowanie gotowych modułów na potrzeby serwisów www

• rozwijanie istniejących funkcjonalności oprogramowania opartego na ZendFramework

• tworzenie zaawansowanych zapytań SQL

• udział w procesie projektowym

Za świetne wyniki, które wywołają uśmiech na twarzy naszych klientów i kierownika działu oferujemy
Pracę w normalnych – dla programistów – godzinach (zaczynamy o 7.00, ale można to negocjować)  w pozytywnym zespole ludzi, którym daleko do rozwiązań sztampowych i nudnych. Możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach, płacę taką, jaką sobie wynegocjujesz, wspólne wypady na miasto, poza miasto, dopłaty do indywidualnych pomysłów i takie tam... Cała reszta do ustalenia, przegadania, przedyskutowania.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

• doskonałej znajomości i doświadczenia* w tworzeniu oprogramowania opartego o Framework Zend,

płynności w PHP5 OOP, SQL - Mysql, Ajax – Jquery, JavaScript

kreatywności w zakresie programowania nowoczesnych rozwiązań webowych

• otwartości na poszerzanie wiedzy i jej aktualizację

poczucia humoru i chęci współpracy w zespole projektowym

Bardzo mile widziana jest umiejętność gry w Fifę na Xboxie :)

* nie programowałeś w oparciu o ZEND'a? Nie możemy Cię zatrudnić!

Prezentacja firmy

Grupa Adweb to agencja marketingu zintegrowanego zajmująca się komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2011
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy