Social Media Specialist

click apps Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Jeśli interesujesz się social media, fascynują Cię narzędzia i najnowsze trendy w eMarketingu, a dodatkowo czujesz, że samodzielne prowadzenie kampanii społecznościowych dla prestiżowych marek, to wyzwanie, któremu chcesz stawić czoło, to zaaplikuj.

Zapomnij o nudzie, bezczynności i mało kreatywnych zadaniach ;)

Prężnie rozwijaj się z click community i zacznij pracować w nowym wymiarze!

Zadania, stawiane przed Tobą:

  • Samodzielne prowadzenie kampanii społecznościowych
  • Wyszukiwanie informacji i tworzenie contentu
  • Angażowanie społeczności poprzez kreowanie i planowanie akcji, konkursów przy użyciu aplikacji
  • Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji

Czujesz, że Media Społecznościowe nie mają przed Tobą tajemnic

Lajk dla Ciebie, jeśli potrafisz tworzyć reklamy Facebook Ads

Intensywnie korzystasz z narzędzi takich jak: Sotrender, Brand24, SentiOne, FastTony

Cechujesz się zaangażowaniem w powierzone projekty, wykazujesz inicjatywę i jesteś świetnie zorganizowany

Kreatywność i Komunikatywność to cechy wyróżniające Cię z tłumu

Ten opis pasuje do Ciebie? Doskonale! Aplikuj i dołącz do naszego zespołu już teraz!

Zapewniamy:

  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek
  • Rozwój, dzięki poprzez własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego
  • Udział w spotkaniach branżowych
  • Pracę w centrum Krakowa
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od doświadczenia

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!