Specjalista-Chemik ds. sprzedaży certyfikowanych materiałów referencyjnych

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- dział sprzedaży materiałów odniesienia i drobnych specjalistycznych akcesoriów laboratoryjnych,
- koordynowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami w Polsce i zagranicą,
- doradztwo w zakresie możliwych rozwiązań,

Wymagania

- wykształcenie wyższe uniwersyteckie – chemiczne
- uprawnienia audytora ISO 9001 (mile widziane)
- chemik ze znajomością technik analitycznych oraz specyfiki normy ISO 17025
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych kontaktów handlowych
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- samodzielność i doskonała organizacja pracy
- gotowość do odbywania podróży służbowych (w tym podróży zagranicznych)
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji i dającą jednocześnie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności
- możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
- stabilne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia