Specjalista ds. controllingu

Moltton

Zabrze, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Zabrze

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Specjalista ds. controllingu.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, przepływy pieniężne),
  • Tworzenie budżetów, miesięcznych planów prognoz i analiz, analizowanie odchyleń budżetowych,
  • Określanie rezerw,
  • Promowanie, prowadzenie i wdrażanie procedur, procesów, narzędzi, raportów w celu prowadzenia analiz finansowych przy współpracy z przełożonym,
  • Współpraca z przełożonym i kadrą managerską w celu kontrolowania wszystkich kosztów i wyników zakładu,
  • Współpraca z kluczowymi członkami firmy w celu identyfikacji obszarów wymagających poprawy oraz proponowanie działań naprawczych i inicjatyw oszczędnościowych w celu zwiększenia rentowności.
  • Wspieranie i proponowanie usprawnień mających na celu poprawę i rozwój procesów i narzędzi finansowych i kontrolnych,
  • Współpraca z instytucjami audytowymi i audytorami,
  • Praca z systemem SAP.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Mile widziana znajomość SAP.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy