Specjalista w Laboratorium Analitycznym

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Metrohm Polska Sp. z o.o., przedstawiciel szwajcarskiej firmy Metrohm AG, to dostawca unikalnych rozwiązań – sprzętu stosowanego w laboratoriach i w przemyśle. W związku z rozwojem swoich struktur i działalności, do swojego Laboratorium Aplikacyjnego w siedzibie firmy poszukuje:

 Specjalisty w Laboratorium Analitycznym

Specjalista będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac analitycznych z wykorzystaniem oferowanej przez Metrom aparatury analitycznej, przygotowywanie do badań próbek, odczynników i wzorców do analiz, nadzór nad wyposażeniem laboratorium, dbałość o przestrzeganie przepisów bhp, przygotowywanie stanowisk pracy na potrzeby szkoleń i prezentacji, właściwe przechowywanie odczynników.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie będącej światowym liderem w swojej branży, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji i osobisty rozwój na odpowiedzialnym stanowisku, także poprzez szkolenia w kraju i za granicą.

Wymagania

  • Studia wyższe o profilu chemicznym (chemia analityczna, chemia, technologia chemiczna)
  • Znajomość podstaw analizy chemicznej, analizy statystycznej i metrologii
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi, kalibrowania i serwisowania aparatury kontrolno – pomiarowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera (Office)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technik analitycznych: miareczkowania potencjometrycznego i Karla Fischera, chromatografii jonowej lub cieczowej, woltamperometrii i polarografii, pomiaru PH i przewodnictwa

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia