Elektryk przemyslowy- utrzymanie ruchu - podstawy PLC/SPS - od 15€ na reke + kwatera -bez Zeitkonta

luckywork personalservice GmbH

Bielefeld, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z siedziba w okolicach Drezna (140km od Zgorzelca) szukamy elektryka utrzymania ruchu. W firmie pracuja pracownicy z Czech - co powinno ulatwic nieco komunikacje.

Praca przy utrzymaniu ruchu i bierzacych serwisach maszyn i urzadzen w odlewni metalu.

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony

• Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawki od 15€ netto w gore (na reke)

Bezpłatne zakwaterowanie: Komfortowy, jednoosobowy pokój w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu

Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe

Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy

Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco

Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres

Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Wymagania

-doswiadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu

-znajomosc podstaw PLC/SPS

-gotowosc do pracy zmianowej

-wlasne auto bedzie ulatwieniem

-znajomosc przynajmniej podstaw jezyka niemieckiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą agencją pośrednictwa pracy w branży budowlanej i instal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
od 15€ netto + kwatera + dodatki swiateczne i wakacyjne - brak ZeitKonta
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji