Malarz / Szpachlarz od 2600 € netto / m-c + Bezpłatny Pensjonat- Niemiecka Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  -  MALARZ BUDOWLANY / SZPACHLARZ  - NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  Malarzy Budowlanych na Projekty do Niemiec.
Pracodawca  Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka  Umowę o Pracę.

Zatrudnienie   od  22 , 29  Kwiecień  ,  Maj  i  w  kolejnych Miesiącach 2024.
Lokalizacja Zleceń  Stuttgart , Monachium.

STAWKA  16.00  EUR brutto / godz.  Pracy + DIETA  4.00  EUR netto / godz. Pracy.
Pracodawca organizuje i Opłaca  Zakwaterowanie.
Nocleg dla Pracowników Bezpłatny . Pokoje dla Pracowników  zawsze jednoosobowe.

Komplet wypracowanych godzin wypłacana na Konto Pracownika - Nie ma  Zeit  Konta.!!
Po przepracowanym tygodniu możliwość  otrzymania Zaliczki do 200 EURO.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa Zainteresowanie prosimy o przesyłanie
aktualnego CV w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

ZADANIA  MONTAZ  PŁYT R-G  + SZPACHLOWANIE + MALOWANIE POMIESZCZEŃ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie w Branży.
Zawód Branżowy Malarz lub Technolog Robót Wykończeniowych   jest Wymagany.
Znajomość jęz. niemieckiego   na poziomie Rozmowy Rekrutacyjnej - POZIOM A2.
Własne
Auto do wyjazdu jest Wymagane.

Koszty dojazdu do Niemiec  po stronie Pracownika.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie