Praca Ślusarz - Monter Konstrukcji - Szwajcaria - Szwajcarska Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI -  METALLBAUMONTEUR  -  SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI  PRACODAWCA - SZWAJCARSKA  UMOWA O PRACĘ.

ZATRUDNIENIE od   22 , 29  Kwiecień , Maj  , Czerwiec  i w kolejnych  m-cach   2023.

Szwajcarski  Pracodawca poszukuje

ŚLUSARZY  - METALLBAUMONTEUR  NA PROJEKTY MONTAŻOWE DO SZWAJCARII.

PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie  na Szwajcarska  Umowę o Prace.
STANOWISKO PRACY  WARSZTATY SLUSARSKIE, HALE PRODUKCYJNE.

OFERTA  Pracy dla Samodzielnych Ślusarzy i Teamów Dwuosobowych.
STAWKA  35  CHF  brutto / godz. + DIETA  16   CHF  netto / Dzień Pracy.

WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.
Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.
Pracownik opłaca Kwaterę albo Pracodawca przejmuje Koszty Zakwaterowania Pracownika
i minusuje Koszty z Jego Wypłaty .
Koszt Kwatery od 180 - 220 CHF  / TYDZIEŃ.

Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy
o przesyłanie CV w wersji niemieckiej aktualne ze zdjęciem Kandydata lub zdjęcie oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

Kilkuletnie Doświadczenie Warsztatowe i Montażowe. +  czytanie rysunków technicznych,
Znajomość  jez. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
Znajomość jęz. angielskiego nie jest przez Pracodawcę Akceptowana.

Doświadczenie w Montażu Konstrukcji Stalowych  Hale Produkcyjne, Magazyny itd.

Własne Auto do wyjazdu nie jest wymagane, ale Firma nie ma AUT SŁUZBOWYCH.
Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne po stronie Pracownika.
Koszty Dojazdu do Szwajcarii po Stronie Pracownika.

ZADANIA  DO WYKONANIA
Prace  Ślusarskie przygotowujące do Montażu Konstrukcji Stalowych
Montaż Konstrukcji Stalowych zgodnie z rys. Technicznym.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
24 000PLN - 26 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis