Pracownik Linii Emaliowania

Asistwork Sp z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie poniedziałek – czwartek (4 dni w tygodniu) w godzinach 7:00 -17:00, lub 6:30-16:30
  • Dokładność oraz rzetelność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez agencję Asistwork Sp. z o.o.
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy
  • Pracę w systemie 1-zmianowym (zmiana poranna)
  • Wolne weekendy
  • Świetnej jakości odzież robocza, nowoczesny park maszynowy
  • Parking bezpośrednio przy Centrum Dystrybucyjnym przy ul. Donnersmarcka
  • Pracę w dogodnej lokalizacji, możliwy dojazd komunikacją miejską
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • Spotkania integracyjne i dostęp do stref wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU i opieki medycznej w Lux Med.
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji