Spawacz MAG 14,50€ netto + kwatera + dodatki -bez ZeitKonta

luckywork personalservice GmbH

Fulda, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego kleinta w 97688 Bad Kissingen poszukujemy doswiadczonych spawaczy MAG.

Spawanie warsztatowe - kameralny warsztat wykonujacy na zamowienie zlecenia z branzy metalurgii. Zlecenie w srodku miasta Bad Kissingen, auto nie jest wymogiem.

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony

• Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawki od 14,50€ netto/godz. (na rękę) - (opcja 16-18€ netto/godz. bez zakwaterowania)

Bezpłatne zakwaterowanie: Komfortowy, jednoosobowy pokój w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu

Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe

Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy

Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco

Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres

Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

150€ premii po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Wymagania

-doswiadczenie zawodowe

-aktualne lub wygasle certyfikaty spawalnicze

-mobilnosc

-gotowosc do pracy w delegacji na dlugich zleceniach

-podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą agencją pośrednictwa pracy w branży budowlanej i instal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
14,5€ netto + Kwatera + dodatki swiateczne i wakacyjne - brak ZeitKonta
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji