Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/4001

Obowiązki:

Prowadzenie dokumentacji księgowej przy wykorzystaniu SI SAP oraz sporządzanie sprawozdań; sporządzanie list wynagrodzeń pracowników i świadczeń pieniężnych; terminowe regulowanie zobowiązań do US, ZUS, dostawców; obsługa programu PŁATNIK, archiwizacja i kompletowanie dokumentacji; udzielanie wyjaśnień interesantom.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe, ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Kogo szukamy:osób zorganizowanych, dyspozycyjnych, ambitnych;pracowników z inicjatywą i zapałem do pracy, nastawionych na realizacje zadań.kandydatów w różnym wieku, młodzi zdobędą doświadczenie, starsi podzielą się wcześniej nabytymi umiejętnościami.Wymagania niezbędne1) w zakresie wykształcenia i stażu pracy: wykształcenie średnie minimum 5 lat stażu pracy,2) w zakresie znajomości przepisów: ustawy o rachunkowości oraz ogólnych zasad księgowości; ustawy o finansach publicznych; klasyfikacji budżetowej oraz przepisów o sprawozdawczości budżetowej; Kodeksu Pracy oraz przepisów podatkowych (PIT); dotyczących ubezpieczeń społecznych; ustawa o Obronie Ojczyzny3) w zakresie znajomości oprogramowania: praktyczna znajomość programu MS Office (w szczególności Word, Excel) znajomość Systemu Informatycznego SAP (moduł finansowo-księgowy);Kwalifikacje mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub o podobnym charakterze;znajomość programów finansowych ZWIS RON, SI PROSTA C, PŁATNIK, TREZOR, ROMB;umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;umiejętność analitycznego myślenia;samodzielność w działaniu;umiejętność pracy w zespole;komunikatywność i kreatywność;dyspozycyjność;wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 5, 35-303 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: życiorys (CV);list motywacyjny; kserokopie świadectw pracy; kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie;kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach;kandydat może dołączyć również inne dokumenty potwierdzające wiedzę oraz doświadczanie;zgoda na przetwarzanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.Sposób i miejsce składania ofert: Osobiście w Kancelarii Biura lub za pomocą poczty Polskiej na adres: ul. M. Konopnickiej 5, 35-959 Rzeszów, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.10.2024r.Dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z oznaczeniem Rekrutacja na stanowisko: Księgowa/Księgowy. O ważności aplikacji decyduje data wpływu do WBE w Rzeszowie. Uprzejmie Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spośród kandydatów spełniających wymagania formalne. dokumenty powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (RODO) OFERTY PROSZĘ SKŁADAĆ DO 04.10.2024r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia