OPERATOR URZĄDZEŃ DO PAKOWANIA MAKARONU

MAKARONY POLSKIE SA

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/4004

Obowiązki:

Przygotowywanie formatów na automatach pakujących zgodnie z planem produkcji,
Podejmowanie towaru do pakownia,
Weryfikowanie prawidłowości masy opakowań jednostkowych,
obsługa urządzeń do znakowania (drukarek termo transferowych i etykieciarek),
Kontrola oznaczeń, poprawności kształtu i szczelności opakowań jednostkowych,
Kontrola urządzeń pomiarowych (wagi wielogłowicowe, detektory metalu, wagi kontrolne przelotowe),
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
Racjonalne gospodarowanie materiałami,
Raportowanie wykonanej pracy zmianowej,
Transport palet z wyrobem do stanowiska owijania.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe, średnie techniczne,Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, obsługa urządzeń półautomatycznych i automatycznych sterowanych z panelu operatorskiego,Umiejętność obsługi maszyn pakujących, umiejętności manualne przy zmianie formatów oraz ustawianiu zgodnie ze standardem, umiejętności techniczne, chęci do nauki. Obsługa wózków widłowych uprawnienia UDT mile widziane,Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,Znajomość systemów ERP, MES - będzie dodatkowym atutem.Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Miejsce pracy: Podkarpacka 15 A, 35-082 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: wysyłać cv przez formularz na firmowej stronie www, zakładka KARIERA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis