Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0590

Obowiązki:

Nawiązanie kontaktu z osobą doznającą przemocy domowej. Rozpoznanie sytuacji osoby doznającej przemocy domowej i dzieci pozostających pod jej opieką. Zakładanie "Niebieskiej karty" jeżeli jest potrzeba. Przeprowadzanie wywiadu środowiskowego z osobą doznającą przemocy domowej. Opracowywanie i realizacja Indywidualnego Planu Wsparcia (IWP) osobie doznającej przemocy domowej oraz dokumentowanie działań. Współpraca ze wszystkimi pracownikami celem realziacji działań zaplanowanych w IWP i pomocy wyjścia osobom doznającym przemocy domowej z trudnej sytuacji życiowej.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • komunikatywność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole
  • Empatia

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: praca socjalna

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane uprawnienia: ukończenie studiów wyższych lub licencjackich dających uprawnienia w zawodzie pracownik socjalnyDoświadczenie zawodowe mile widziane w tym doświadczenie w pracy z osobami doznającymi przemocy domowejPredyspozycje do pracy i wspierania osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i doznających przemocy domowej

Miejsce pracy: Wielka 101, 22-630 Tyszowce, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: brak danych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy