RATOWNIK MEDYCZNY AMBULATORIUM Z IZBĄ CHORYCH

Zakład Karny w Barczewie

Barczewo, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0859

Obowiązki:

wykonywanie świadczeń zdrowotnych (pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i w zakresie promocji zdrowia) wobec osób pozbawionych wolności

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne, medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania/oczekiwania pracodawcy - wykształcenie policealne kierunkowe z uprawnieniami do wykonywania zawoduW służbie więziennej pracownikie może być osoba, która: - ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych, - daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań, - nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępsto umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karneo takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo, - dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, - posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy.Wymagane dokumenty:- podanie o przyjęcie do pracy- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i ukończone kursy - kopia dowodu osobistego- kopie świadectw pracy- kopie dokumentów potwierdzającychdodatkowe umiejętności.Termin składania dokumentów do 11.10.2024 r. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl (w zakładce rekrutacja -oferty pracy)

Miejsce pracy: Klasztorna 7, 11-010 Barczewo, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Termin składania dokumentów do 11.10.2024 r.- podanie o przyjęcie do pracy- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i ukończone kursy- kopia dowodu osobistego- kopie świadectw pracy- kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe umiejętnościSzczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl (w zakładce rekrutacja -oferty pracy)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy