Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2058

Obowiązki:

1) wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem inwestycji w zakresie przydzielonych do realizacji zadań inwestycyjnych,
2) prowadzenie czynności związanych z uzyskaniem wymaganych prawem zezwoleń na realizację zaplanowanych inwestycji i projektów, ze szczególnym uwzględnieniem działań wymagających przygotowania projektów budowlanych,
3) sprawy dotyczące realizacji inwestycji i współpracy z wykonawcami robót budowlanych,
4) wykonywanie czynności związanych ze zlecaniem i zawieraniem umów w zakresie przydzielonych do prowadzenia zadań inwestycyjnych,
5) gromadzenie i przetwarzanie informacji o potrzebach inwestycyjnych Gminy,
6) inicjowanie i współtworzenie projektów współfinansowanych w ramach funduszy Unii Europejskiej oraz innych środków pozabudżetowych,
7) prowadzenie czynności związanych z szacowaniem i weryfikowaniem zakresu rzeczowego projektów realizowanych przez Gminę oraz ich kosztorysowaniem,
8) opracowywanie opisów przedmiotu zamówienia oraz przygotowywanie niezbędnych materiałów do przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
9) bieżące sprawdzanie prowadzonych inwestycji w zakresie zgodności z dokumentacją projektowo-kosztorysową i warunkami udzielonych zamówień publicznych,
10) nadzór nad wykonaniem i odbiorem robót budowlanych,
11) zakończenie inwestycji i oddanie do użytkowania, zgodnie z wytycznymi wynikającymi z przepisów i decyzji,
12) współpraca z inspektorami nadzoru na wszystkich etapach realizacji inwestycji,
13) reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej,
14) pomoc w rozliczaniu prowadzonych inwestycji,
15) przygotowanie dokumentów po zakończeniu inwestycji do przejęcia na majątek trwały,
16) przygotowywanie projektów umów zlecenia, umów o dzieło i innych umów nienazwanych w zakresie zajmowanego stanowiska pracy,
17) przygotowywanie projektów zarządzeń Wójta Gminy Dębnica Kaszubska i uchwał Rady Gminy Dębnica Kaszubska dotyczących realizowanych zadań,
18) przygotowywanie materiałów na posiedzenia rady gminy i komisji,
19) przygotowywanie materiałów wyjściowych służących udzieleniu informacji publicznej,
20) uczestniczenie w czynnościach kontrolnych organów gminy i instytucji zewnętrznych,
21) wykonywanie innych zadań na polecenie Wójta Gminy lub bezpośrednich przełożonych, dotyczących prac zgodnych z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy.
Umowa o pracę na czas określony 6 m-cy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne stosownie do opisu stanowiska pracy lub wyższe techniczne stosownie do opisu stanowiska pracy;doświadczenie zawodowe: w przypadku wykształcenia wyższego staż pracy niewymagany; w przypadku wykształcenia średniego co najmniej 3-letni staż pracy na podobnym stanowisku w jednostkach administracji publicznej lub prywatnym sektorze projektowym i wykonawczym w realizacji podobnych zadań;więcej informacji na stronie BIP Urzędu Gminy Dębnica Kaszubska, w zakładce oferty pracy http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=257077

Miejsce pracy: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: więcej informacji na stronie BIP Urzędu Gminy Dębnica Kaszubska, w zakładce oferty pracy http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=257077

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy