Ambasador / Ambasadorka Marki IQOS

MS SERVICES Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.

  • Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż produktów tytoniowych, wypożyczenia oraz wymiana sprzętu)
  • Budowanie dobrego wizerunku marki, przez zachowanie najwyższych standardów jakości i obsługi Klienta
  • Prezentacja innowacyjnego produkt tytoniowego premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi
  • Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży
  • Wsparcie posprzedażowe Klientów

Wymagania

  • Jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi
  • Stawiasz dobro Klienta zawsze na pierwszym miejscu, budując z nim relacje oparte na wzajemnym zaufaniu
  • Chciałbyś/chciałabyś zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży
  • Jeśli zależy Ci na podnoszeniu wiedzy i kompetencji​
  • Jesteś dyspozycyjny około 130  godzin w miesiącu (dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Wynagrodzenie zależne od przepracowanych godzin, ze stawką nie mniejszą niż​ 30 brutto / godzinę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • ATRAKCYJNĄ STAWKĘ GODZINOWĄ –​​ nie mniejszą niż 30 zł brutto / h . Możliwość podniesienia stawki do 42 zł brutto / h  po przepracowaniu 91 godzin w miesiącu rozliczeniowym. W przypadku osób do 26 roku życia ze statusem studenta, możliwość skorzystania z ulgi dla młodych (tzw. PIT 0).
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premie do 1050 zł brutto uzależnione od realizacji planów sprzedażowych.
  • Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego oraz zespołu

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją BTL zapewniającą swoim klientom kompleksowe wspa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
30PLN - 34PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie