Analityk Kontraktów Prawniczych - praca zdalna

HAYS

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1187935

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się consultingiem prawniczym i analizą danych poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Kontraktów Prawniczych.

Pracując w nowej roli będziesz częścią zespołu projektowego, realizującego zadania delegowane przez topowe, zagraniczne korporacje. W międzynarodowym środowisku rozwiniesz znajomość języka angielskiego, wykorzystując go w codziennej pracy. Do Twoich zadań będzie należała analiza kontraktów oraz umów (np. umowy handlowe, publiczne, MSA, NDA, SOW) pod nadzorem koordynatora projektu.

Poszukujemy kandydatów, którzy ukończyli studia prawnicze bądź są na aplikacji, dostępnych do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca 100% zdalna). Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2+ w mowie i w piśmie jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Idealny kandydat posiada zdolności analityczne, dobrze pracuje z tekstem, jest uważny i posiada dobre zdolności organizacyjne.

Praca ta może być wykonywana w 100% zdalnie, Nasz klient zapewnia sprzęt niezbędny do pracy. Rekrutacja odbywa się zdalnie i obejmuje dwa etapy: test z j. angielskiego wykonywany drogą online oraz spotkanie na MS Teams.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse