Analityk Łańcucha Dostaw Warszawa

ipracujzdalnie.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Analiza danych dotyczących sprzedaży i zapasów oraz prognozowanie zamówień
  • Optymalizacja procesów logistycznych i zarządzanie rotacją produktów w magazynach
  • Przydzielanie produktów do sklepów i monitorowanie ich stanów magazynowych
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI), takich jak dostępność produktów i poziom zapasów
  • Współpraca z zespołami sprzedaży, zakupów i logistyki w celu realizacji budżetu i celów operacyjnych
  • Wsparcie w planowaniu i realizacji akcji promocyjnych oraz wprowadzaniu nowych produktów
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu oraz rekomendowanie działań optymalizacyjnych
  • Monitorowanie i analiza kosztów logistycznych oraz identyfikacja możliwości ich redukcji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca stacjonarna, jednozmianowa
  • Samodzielne zadania, które pomogą w budowaniu relacji wewnątrz organizacji
  • Dynamiczne środowisko pracy, a także stały kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Zespół, który stawia na wspieranie się w codziennych zadaniach i wie jak wspólnie osiągnąć założone cele
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników

Wymagania

  • Ogłoszenie jest skierowane do pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Doświadczenie w łańcuchu dostaw w retailu
  • Bardzo dobry MS Excel (makra)
  • Samodyscyplina
  • Dobra organizacja pracy
  • Otwartość i chęć rozwoju

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością w całej Polsce. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta