Asystent/ka ds. Tłumaczeń

HAYS

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1188560

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ki ds. Tłumaczeń. Do Twoich głównych zadań będzie należało przygotowywanie i tłumaczenie dokumentów, raportów oraz korespondencji, a także wsparcie zespołu w bieżących zadaniach administracyjnych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Pracę na pełen etat
  • Pracę w systemie zmianowym -  7.00-19.00, 5 dni w tygodniu od pon-sob
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Praca stacjonarna w biurze w Katowicach
  • Pierwsza umowa zawierana na okres trzech miesięcy
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa