Asystent /-ka Projektanta Instalacji Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Asystent /-ka Projektanta Instalacji ElektrycznychMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej/przedprojektowej,
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji,
  • Wykonywanie prac projektowych, zarówno samodzielnie, jak i pod nadzorem,
  • Współpraca z projektantami innych branż i pozostałymi działami spółki,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności elektrycznej/elektroenergetycznej,
  • Wskazane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość programów środowiska OFFICE i AUTOCAD,
  • Dyspozycyjność (praca na pełen etat),
  • Zaangażowanie w wykonywaniu zadań,
  • Sumienność i dokładność,
  • Wielozadaniowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.