Asystent/ka w dziale marketingu

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1187686

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w planowaniu komunikacji oraz mediach, poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystenta/ki w dziale marketingu
Jako asystent/ka w dziale marketingu do twoich zadań należeć będzie:
  • Obsługa systemu SAPa pod kątem wprowadzania danych
  • Koordynowanie kosztów
  • Zarządzanie stronami kontrahentów
  • Koordynacja aktualizacji stron brandowych Klienta

Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości programu SAP
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Komunikatywności
  • Dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności
  • Zainteresowania obszarem marketingu

Nasz klient oferuje rynkowe wynagrodzenie, zatrudnienie w wymiarze pół etatu na podstawie umowy zlecenie, zdobycie doświadczenia, oraz możliwość pracy w przyjemnej atmosferze.
Jeśli spodobała ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media