Berlin - Hydraulik - zaciskanie rur - do 17€ netto - OD ZARAZ

luckywork personalservice GmbH

Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Berlinie szukamy hydraulikow do instalacji centralnego ogrzewania w kamienicach w dzielnicy Pankow. Rury zaciskane.

Oferujemy:

  •  Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawka 14,25€ netto + kwatera lub 17€ netto
  • Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe
  • Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
  • Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco
  • Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres
  • Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Wymagania

-podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego

-umiejetnosc podlaczania centralnego ogrzewania

-umiejetnosc wykonywania pionow i poziomow grzewczych

-umiejetnosc obslogi urzadzen/zaciskarek do polaczen rur metalowych

-dyspozycyjnosc "od zaraz"

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą agencją pośrednictwa pracy w branży budowlanej i instal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
17€ netto + Kwatera + dodatki swiateczne i wakacyjne - brak ZeitKonta
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie
Szybkie aplikowanie