Opis stanowiska pracy

Dyrektor Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu poszukuje pracownika do Filii w Jeleniej Górze na stanowisko nauczyciela bibliotekarza na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od dnia 1 lutego 2025 roku.
Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: - studia magisterskie na kierunku bibliotekoznawstwo oraz przygotowanie pedagogiczne lub - studia magisterskie na kierunku innym niż bibliotekoznawstwo, ponadto przygotowanie pedagogiczne i ukończone studia podyplomowe z bibliotekoznawstwa. Zakres obowiązków: Udostępnianie materiałów bibliotecznych; zapisywanie czytelników do Biblioteki; opracowanie materiałów bibliotecznych; współtworzenie bazy bibliograficznej; współtworzenie komputerowego katalogu gromadzonych dokumentów; prowadzenie zajęć edukacyjnych, szkoleń. Oferujemy: Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; ZFŚS
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przekazanym w ofercie złożonej w naborze na wolne stanowisko, wyłącznie przez Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczna we Wrocławiu z siedzibą przy ul. S. Worcella 25-27, 50-448 Wrocław, w celu naboru kandydatów na stanowisko nauczyciela bibliotekarza oraz zatrudnienia wybranego kandydata. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie." Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Skan, ksero, zdjęcia posiadanych kwalifikacji. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: https://dbp.wroclaw.dolnyslask.pl/bip/images/dokumenty/praca/09.08.2024/
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: wymagane dokumenty prosimy przesłać drogą elektroniczną z dopiskiem w tytule wiadomości - nauczyciel bibliotekarz –Jelenia Góra na adres: lub

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia