Blacharz Dachowy Norwegia

EastGate Recruitment

Norwegia, Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Bergen

Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Obowiązki:

  • Wykonywanie pokryć dachowych z wykorzystaniem materiałów dekarskich m.in.: dachówek, blacho-dachówek, kamienia, stali nierdzewnej
  • Wykonywanie czynności naprawczych pokryć dachowych
  • Obróbka i wyginanie blachy do pokrycia dachów
  • Montaż rur spadowych i prace wykończeniowe

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
od 240 (NOK) za godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie - koszt: 5000 Nok miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:
w temacie prosimy wpisać "Blacharz Dachowy Norwegia"

Wymagania

 komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku blacharza

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie