Blacharz samochodowy, od 500€ netto/tydz, Holandia

LINK2WORK Sp. z o.o.

Eindhoven, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • praca w warsztacie samochodowym przy pojazdach osobowych
  • dokonywanie napraw blacharskich oraz przygotowanie do lakierowania
  • demontaż i montaż części mechanicznych do naprawy części karoserii
  • wymiana i naprawa uszkodzonych paneli zgodnie z zaleceniami producenta

OFERUJEMY

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
  • gwarantowane 40h pracy tygodniowo (sporadycznie możliwość nadgodzin)
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo: 500-600€ netto
  • dodatek wakacyjny
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe (potwierdzenie kwalifikacji i/lub ukończenia szkoły)
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 563,2PLN - 10 275,84PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive