Opis stanowiska pracy

 Wykonywanie form systemowych i deskowań drewnianych przeznaczonych do konstrukcji żelbetowych oraz ich betonowanie i zbrojenie w budynkach o różnej konstrukcji. Montaż płyt i ścian filigranowych. Budownictwo mieszkaniowe i użyteczności publicznej.

Wszyscy pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u nas legalnie, na czas nieokreślony, bez pośredników.

Wanagrodzenie miesięczne netto na rękę 2300 do 3000 Euro

Nasza firma działa już od ponad 20 lat na lokalnym rynku budowlanym. Dzięki czemu mamy zapewnioną ciągłość zleceń i stałą pracę oraz stabilność i płynność finansową.

Miejsce pracy: budowy w okolicach Bonn, Düsseldorf, Kolonia, Aachen

Dla naszych pracowników zapewniamy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia na warunkach niemieckich
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony zawarta bezpośrednio u pracodawcy bez pośredników
  • Korzystne warunki niemieckie (wysokie składki emerytalne oraz świadczenia socjalne, ubezpieczenia, Kindergeld)
  • Zakwaterowanie w samodzielnych mieszkaniach z internetem, z kuchnią, łazienką z pralką
  • Dojazd do pracy samochodami służbowymi
  • Praca na pełny etat
  • Po okresie próbnym możliwość podwyżki
  • Pracę w brygadach z innymi pracownikami z Polski, opieka lektora, lekarska, pomoc w załatwianiu spraw w urzędach i instytucjach niemieckich

Wymagania

  • Sumienność
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań
  • Obowiązkowość
  • Fachowość
  • Doświadczenie w pracy

Mile widziane:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Zdolność czytania rysunku technicznego w celu ustalenia zakresu robót
  • Prawo jazdy i inne uprawnienia
  • Sumienność i obowiązkowość

Wymagania

Prezentacja firmy

Rodzinna firma budowlana z siedzibą w Bergheim koło Kolonii zatrudniając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 850PLN - 14 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wydajności i jakości
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy