Cieśla - Zbrojarz - polska umowa - bez znajomości języka niemieckiego

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, Hanower, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalistów! Nasz klient, firma działająca w branży budowlanej, realizująca projekty użyteczności publicznej, przemysłowe oraz mieszkaniowe, zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla/Zbrojarz

Lokalizacja: Niemcy – okolice Hanoweru.

Stawka: 12 – 13 euro netto/h (zapewniamy przejazdy i zakwaterowanie).

Zakres obowiązków:

  • Realizacja prac ciesielskich i zbrojarskich przy budowie obiektów handlowo-usługowych.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemów szalunkowych Peri i Doka,
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na polskiej umowie (oddelegowanie),
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,
  • Transport na miejscu oraz między krajami,
  • Narzędzia i odzież roboczą,
  • Brak wymogu znajomości języka niemieckiego – praca w polskim zespole.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie