Cieśla - Zbrojarz - polska umowa - bez znajomości języka

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Szwecja, Kramfors, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w realizacji projektów infrastrukturalnych, przemysłowych i mieszkaniowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Cieśla/Zbrojarz

Lokalizacja: Szwecja – Kramfors / Boden.

Stawka: 140-150 SEK netto/h (zapewniamy przejazdy i zakwaterowanie).

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ciesielskich i zbrojarskich w fabryce oraz na placach budowy mostów.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie,
  • Znajomość systemów szalunkowych Peri i Doka,
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy (delegacja),
  • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania,
  • Zapewnione przejazdy w Szwecji i między krajami,
  • Narzędzia i odzież roboczą,
  • Brak wymogu znajomości języka szwedzkiego – praca w polskim zespole.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie