Customer Service Specialist

HAYS

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznan
NR REF.: 1188349

Dla naszego klienta, globalnego producenta wyrobów chemicznych, poszukujemy obecnie kandydata/tki na stanowisko Customer Service Specialist.

W nowej roli dołączysz do działu Obsługi Klienta / Zarządzania zamówieniami. Do Twoich głównych zadań w powyższej roli będzie należała komunikacja w sprawach bieżących z klientami zarówno polsko- jak i anglojęzycznymi, w kontekście zapytań związanych z zamówieniami. W zakres odpowiedzialności w tej roli wchodzi również obsługą zamówień od klientów. Komunikacja w niniejszej roli w głównej mierze będzie odbywała się za pośrednictwem maila, natomiast może pojawiać się również kontakt telefoniczny.
Od kandydatów oczekujemy minimum 2-letniego doświadczenia w pokrewnej roli związanej z pracą biurową, obsługą klienta lub zarządzaniem zamówieniami. W powyższej roli, wymagana jest również znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2, który umożliwi swobodną komunikację oraz płynne odpowiadanie na zapytania mailowe. Konieczna jest również znajomość pakietu MS Office, natomiast znajomość systemu SAP, będzie traktowana jako atut.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, pakiet benefitów (platforma Motivizer) oraz zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę, na pół etatu. Na przestrzeni pierwszych trzech miesięcy, praca będzie odbywała się w modelu stacjonarnym, w biurze zlokalizowanym w Janikowie. Natomiast po okresie wdrożeniowym jest możliwość pracy w modelu hybrydowym – 2 dni home Office, 3 dni stacjonarnie. Gwarantujemy szybki i hybrydowy proces rekrutacji.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa