Dekarz/dachy bitumiczne 500€-600€/netto tydzień

LINK2WORK Sp. z o.o.

Holandia, Nord Braband, zagranica

Opis stanowiska pracy

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się renowacji dachów, poszukujemy pracowników/ekip na stanowisku

Dekarz/dachy bitumiczne
Miejsce pracy:
Nord Braband, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OPIS STANOWISKA:

  • renowacja i naprawa dachów bitumicznych
  • stawianie nowych konstrukcji dachów bitumicznych
  • instalowanie klap ołowianych
  • montaż izolacji dachu
  • wykonanie odwodnienia, wywietrzników i kanałów wentylacyjnych

OFERUJEMY:

  •  pracę długoterminową na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie, 500 € -600€ netto/tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)
  • gawartowe 40h pracy tygodniowo
  • środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
  • zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako dekarz na dachach bitumicznych
  • znajomość różnych systemów dachów bitumicznych
  • znajomość materiałów dachowych, narzędzi i sprzętu używanego w projektach dachów bitumicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
  • VCA oraz BSN

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie