Dodatkowa praca na weekendy, firma produkcyjna

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • montaż podzespołów samochodowych
  • obsługa maszyn
  • przestrzegania zasad i instrukcji
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • 27 zł brutto/h
  • premie do każdej godziny i nadgodziny - stawka godzinowa z premiami od 31 zł brutto do 33 zł brutto
  • dodatek transportowy
  • nagrody za wnioski Kaizen
  • dofinansowanie do kantyny
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet opieki medycznej LUXMED
  • pracę z nowoczesną technologią
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.