Opis stanowiska pracy

Dyrektor XLIII Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie zatrudni doradcę zawodowego do przeprowadzenia zajęć w niepełnympełnym wymiarze godzin 2/22 tygodniowo ok. 50 godzin zajęć w klasach 3 i 4 w okresie do czerwca 2024. Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne lub ukończone studia magisterskie i studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego i przygotowanie pedagogiczne. Oferujemy stabilne zatrudnienie, oraz bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym środowisku. Osoby zainteresowane podjęciem pracy od 1 września 2024 r. proszone są o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail: . W tytule wiadomości proszę wskazać nazwę przedmiotu. Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej.
Wymagania:
Kandydat powinien posiadać wykształcenie magisterskie dające kwalifikacje w zakresie doradztwa zawodowego i przygotowanie pedagogiczne lub studia studia magisterskie w dowolnym zakresie i studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego oraz przygotowanie pedagogiczne . Zakres obowiązków: Przeprowadzenie cyklu ok. 50 godzin zajęć z zakresu doradztwa zawodowego i ewentualne konsultacje. Oferujemy: Oferujemy stabilne zatrudnienie, oraz bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym środowisku.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Nie wymagane na tym etapie. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: www.lo43.edu.pl
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia