Silgan White Cap Polska Sp. z o.o Silgan White Cap Polska Sp. z o.o Silgan White Cap Polska Sp. z o.o Silgan White Cap Polska Sp. z o.o Silgan White Cap Polska Sp. z o.o
Jesteśmy częścią globalnego koncernu Silgan Holding Inc., czołowego producenta opakowań na świecie. Nasza firma ma swoją siedzibę w Stamford, Connecticut, USA. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy liderem w produkcji wysokiej jakości opakowań, takich jak wieczka plastikowe, pojemniki i dyspensery. Zatrudniamy ponad 13 000 pracowników na całym świecie, posiadamy 100 fabryk i sprzedajemy nasze produkty w ponad 70 krajach dla znanych marek kosmetycznych i spożywczych. Silgan White Cap w Polsce ma ponad 30-letnią historię – łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnością. Specjalizujemy się w produkcji wieczek metalowych typu twist off. Nasze portfolio obejmuje aż 24 różne typy wieczek metalowych, które dostarczamy do największych krajowych i światowych producentów. Dzięki naszemu doświadczeniu, nowoczesnym technologiom i zaangażowaniu naszych pracowników, zapewniamy produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania naszych wymagających klientów.

Drukarz offsetowy

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową
  • Ustawianie parametrów wydruku
  • Prowadzenie procesu drukowania zgodnie z instrukcją technologiczną
  • Kontrola jakości procesu drukowania
  • Obsługa programu do zarządzania zleceniami produkcyjnymi

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich
  • Znajomość druku offsetowego
  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe (poligraficzne)

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w środowisku produkcyjnym w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie zabiegów dentystycznych, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłaty do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy