Dyrektor Biblioteki Głównej Akademii Sztuki Wojennej

Akademia Sztuki Wojennej

00-910 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie Systemu Biblioteczno-Informacyjnego;
  • Kierowanie rozwojem naukowym i doskonaleniem zawodowym pracowników Biblioteki;
  • Nadzór nad procesem gromadzenia zbiorów oraz upowszechniania dorobku naukowego Akademii;
  • Wykonywanie analiz, raportów, opracowań lub innych zadań dydaktycznych związanych z bibliotekoznawstwem i informacją naukową;
  • Nadzór nad realizacją planów rzeczowo-finansowych dotyczących Biblioteki;
  • Udział w posiedzeniach Rady bibliotecznej;
  • Nadzór nad rozwojem automatyzacji procesów bibliotecznych.

Wymagania

  • Stopień naukowy doktora;
  • dorobek naukowy z zakresu bibliotekoznawstwa;
  • posiadanie wiedzy w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, zarządzania biblioteką naukową oraz funkcjonowania systemów biblioteczno-informacyjnych;
  • znajomość aktów prawnych związanych z problematyką biblioteczną, ewaluacją jakości działalności naukowej, ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
  • co najmniej 5-letni udokumentowany staż pracy, w tym 3 lata w działalności bibliotecznej;
  • umiejętności w zakresie zarządzania i kierowania zespołem;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji;
  • nagrody - w zależności od wyników pracy;
  • dostęp do różnorodnych szkoleń;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • pakiet socjalny, w tym: dofinansowanie wypoczynku, możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie;
  • korzystna oferta dodatkowej opieki medycznej;
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania.

 Osoby spełniające wymagania proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 09.08.2024 r.  na adres: Akademia Sztuki Wojennej, 00-910 Warszawa, al. gen. A. Chruściela 103 ( w zamkniętej kopercie) z dopiskiem „NABÓR NA STANOWISKO – DYREKTOR BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ”.

Prezentacja firmy

Akademię Sztuki Wojennej powołano do życia w drodze ustawy 1 październik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa