Dyrektor Eksportu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży technicznej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Dyrektora Eksportu

Dyrektor EksportuMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Współtworzenie, wdrażanie i nadzór nad realizacją strategii eksportowej na podległych rynkach zagranicznych,
  • Budowanie i rozwój relacji biznesowych z nowymi oraz kluczowymi klientami firmy,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem oraz rozwój podległych pracowników,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami operującymi na rynkach europejskich i nie tylko,
  • Przygotowywanie budżetu oraz planów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej produktów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku, mile widziane udokumentowane sukcesy w rozwoju rynków zagranicznych,
  • Doskonała znajomość rynków europejskich,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, delegowaniu zadań i tworzeniu motywującej atmosfery do działania,
  • Wysokie kompetencje negocjacyjne oraz analityczne,
  • Pozytywne nastawienie i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • Orientacja na cele i odpowiedzialność biznesowa,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + samochód służbowy,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju indywidualnego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.