Dysponent / Koordynator ekip montażowych

W&K Industriemontage Sp. z o.o

Lubin, dolnośląskie

W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o W&K Industriemontage Sp. z o.o
Od ponad 35 lat montujemy maszyny i linie produkcyjne w niemalże wszystkich branżach. Pojazd, dom a nawet produkty spożywcze mają swój początek w naszej pierwszorzędnej pracy. Podczas montażu mechanicznego i elektrycznego linii przemysłowych przekonujemy naszych klientów innowacyjnością, niezawodnością, elastycznością i najwyższą jakością.

Zatrudnienie u nas to nie tylko Twoja szansa na stabilną pracę - to również obiecujące perspektywyodpowiedzialne zadania. Realizaujemy projekty na całym świecie z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii.

Miejsce pracy: Lubin

Twoje zadania:

  • dobór i planowanie odpowiedniego personelu z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych projektów,
  • stałe koordynowanie prac grup montażowych na terenie Europy,
  • szeroko rozumiana logistyka związana z transportem, zakwaterowaniem delegowanych pracowników,
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji związanej z procesem delegowania,
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie,
  • bieżący kontakt z klientami oraz firmami podwykonawczymi,
  • reagowanie na potrzeby artykułowane przez pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu,
  • niestandardowe podejście do realizowanych zadań,
  • dyspozycyjność,
  • wielozadaniowość,
  • umiejętność pracy z ludźmi.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, np. spedytora

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz kompetencjami kandydata,
  • Możliwość skorzystania z programów rozwojowych podnoszących kompetencje/ kwalifikacje,
  • Benefity pozapłacowe finansowane przez pracodawcę: Medicover pakiet sportowy oraz medyczny, kursy językowe (z lektorem oraz za pośrednictwem platformy mobilnej),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Eventy integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy