Opis stanowiska pracy

TEB Placówka Kształcenia Ustawicznego w Warszawie, poszukuje osób na stanowisko: Nauczyciel na kierunku Finanse i rachunkowość Przedmioty w kształceniu zawodowym teoretycznym i praktycznym: 1. Działalność gospodarcza wg przepisów prawnych 2. Uproszczone formy rozliczeń podatkowych 3. Podstawy rachunkowości 4. Rachunkowość finansowa 5. Podatek dochodowy od osób fizycznych 6. Podatek dochodowy od osób prawnych 7. Sprawozdawczość finansowa 8. Regulacje prawne rachunkowości W Placówce Kształcenia Ustawicznego w Warszawie kształcenie odbywa się w formie zaocznej, tj. sobota, niedziela raz w miesiącu. Grafik zajęć ustalany jest według dostępności nauczycieli uczących na danym kierunku. Oferujemy: - konkurencyjne wynagrodzenie - umowę zlecenie / umowę w ramach prowadzonej działalności - stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego
Wymagania:
Wymagane jest wykształcenie magisterskie kierunkowe
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia