Elektromechanik / Automatyk utrzymania ruchu (Nowy Modlin)

Gi Group Poland S.A.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym i sanitarnym
  • monitorowanie pracy maszyn i zapobieganie awariom
  • przeprowadzanie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem
  • współpraca z Działem Produkcji w usuwaniu awarii i regulacji maszyn
  • udział w remontach i przeglądach realizowanych wewnętrznie i przez firmy zewnętrzne
  • rejestrowanie awarii i przeglądów
  • udział w instalacji nowych maszyn i demontażu starych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne
  • minimum 1 rok doświadczenia w mechanice/elektronice/automatyce
  • stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość MS Office
  • orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do jego wyrobienia

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie
  • BENEFITY: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.