Elektromechanik | Praca od zaraz | Radzymin, Legionowo

Gi Group Poland S.A.

Radzymin, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Radzymin

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Lokalizacja: Radzymin, Legionowo, Nowy Modlin

Zakres obowiązków:

* uruchamianie i przeprowadzanie przeglądów nowych maszyn i technologii pakowania

* montaż i demontaż urządzeń technicznych

* instalacja elementów elektrycznych i pneumatycznych

* utrzymanie maszyn pakujących w produkcji ciągłej

* wykonywanie działań serwisowych

Wymagania:

* wykształcenie średnie (mechatronika, elektronika, elektryka lub pokrewne)

* co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika

* aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia

Oferujemy:

* umowę o pracę

* atrakcyjne wynagrodzenie + premie

* pracę w trybie 3 - zmianowym

* szkolenia stanowiskowe

* benefity: paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe, rabaty na produkt

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.