Elektrotechnik / inżynier ds. rozwoju sprzętu → praca w Niemczech

Sedulus Sp. z o.o.

Hallbergmoos, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Hallbergmoos, Niemcy

Opis stanowiska

  • Zapewnienie gotowości operacyjnej urządzeń
    elektronicznych systemów testowych dla awioniki wojskowej
  • Tworzenie projektów urządzeń i komponentów elektronicznych
  • Analiza działania systemów i obwodów elektronicznych
  • Opracowywanie rozwiązań do niedostępnych części zamiennych
  • Rozwiązywanie problemów i naprawy na poziomie komponentów

Wymagania stanowiska

  • Ukończone studia inżynierskie na kierunku elektrotechniki/
    lub jako technik elektrotechniki
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min.B2)
  • Doświadczenie w analizie i projektowaniu obwodów elektronicznych
  • Doświadczenie w powszechnej technologii pomiarowej
  • Zdolności manualne w elektronice

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat, na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie od 5000 € brutto
    w zależności od doświadczenia zawodowego
  • 30 dni urlopu
  • 100% zwrotu kosztów podróży
  • Brak Zeitkonta
  • Bonusy świąteczne i urlopowe
  • Praca w innowacyjnej firmie zorientowanej
    na nowe technologie
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.