Elektryk automatyk

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1187663

W związku z rozwojem naszego klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:Elektryk Automatyk

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3 lata).
  • Wiedza z zakresu elektryki i automatyki.
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek w obwodach elektrycznych.
  • Czytanie schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
  • Obsługa narzędzi do prac elektrycznych.
  • Znajomość przyrządów pomiarowych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów
  • Lokalizacja: Niepołomice

Zachęcam do aplikowania!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska