Elektryk budowlany, 16,50 € brutto/h + dieta, Hamburg, Niemcy

LINK2WORK Sp. z o.o.

Hamburg, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

Wykonywanie prac instalacyjnych z zakresu elektrotechniki na dużych placach budowy, typowe prace, np. montaż lamp)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • stawkę: 16,50€ brutto/h + dieta 14-28€/dzień14€ netto za dzień w dzień przyjazdu i odjazdu (poniżej 24h na zleceniu) i 28€ netto w pozostałe dni
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • karty uznaniowe o wartości 50€ do wydania na stacjach paliwowych, supermarketach itd. po co najmniej 1-2 miesiącach pracy
  • zapewniony komplet ubrań roboczych po przepracowanym miesiącu
  • darmowe zakwaterowanie (pokoje głównie 1-osobowe, czasem 2-osobowe, jeśli pracownicy się znają)
  • szybki proces rekrutacji

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie zawodowe w kierunku elektrycznym
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
  • czytanie rysunków technicznych
  • samodzielny, systematyczny i zorientowany na cel sposób prac
  • wymagana komunikatywna znajomość niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja